Visuitzet Vijver Dieren n/o 2017Eind november is er opnieuw vis uitgezet in de vijver. De eerste visuitzet in 2015 heeft goede resultaten opgeleverd.
De graskarpers hebben gezorgd voor minder draadalg en plantengroei, dus een betere bevisbaarheid voor onze vijver.
Het afgelopen seizoen werd er ook weer goed vis gevangen. Na overleg met Sportvisserij Nederland en het waterschap heeft het bestuur verdere verbeteringen aangebracht in de vorm van voldoende schuilgelegenheid voor vooral de kleinere vis, om zo te kunnen ontkomen aan de aalscholvers. Ook zijn er in overleg met de gemeente wat meer visplekken gecreƫerd. De eerste uitzet betrof enkel graskarper, schub- en spiegelkarper. Nu was er een kleine aanvulling van graskarper en een mix van schub en spiegelkarper. Ook werden nog zeelt, blankvoorn en ruisvoorn uitgezet.
Kiijk voor foto 's in het fotoalbum