Emre vangt het meest op de laatste visavond 2018

Woensdag, 8 augustus 2018

Drie kinderen hadden de warmte getrotseerd en stonden om half zeven klaar aan de vijver om zo veel mogelijk te vangen, want de laatste visavond dit jaar was een wedstrijdje. Emre begon direct vis te vangen. Achter elkaar moesten de begeleiders in actie komen om zijn visjes te meten. Ook Daan begon goed met een blankvoorn van 17 cm, maar daarna was het met de vangst gedaan. Pas het laatste half uur begon hij weer te vangen. Bij Jochem duurde het wat langer maar na een poosje moest hij regelmatig iemand roepen om zijn gevangen vis te meten. Er was ook nog een verassing. De moeder van Emre bracht, omdat het zo heet was, voor alle kinderen en ook voor de begeleiders een ijsje mee, wat door ieder zeer werd gewaardeerd. Alle kinderen konden na afloop een prijsje uitzoeken.
De uitslag:
 1 Emre
 20 stuks 
 168 cm
 2 Daan
14 stuks 
 133 cm
 3 Jochem
 9  stuks
 109 cm